biuro@wiz-consulting.pl

Tel: +48 731 947 078 

Doradztwo biznesowe, consulting, usprawnienia procesów
Doradztwo biznesowe, consulting, usprawnienia procesów
Doradztwo biznesowe, consulting, usprawnienia procesów
Doradztwo biznesowe, consulting, usprawnienia procesów
wiz consulting - firma konsultingowa,
Doradztwo biznesowe, consulting, usprawnienia procesów

inż. Zuzanna Bosiacka

referent ds. doskonalenia procesów

Jestem absolwentką Politechniki Białostockiej na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji.

 

Moje zainteresowania zawodowe skupiają się na zagadnieniach związanych z lean manufacturing i inżynierią produkcji.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas praktyk oraz współpracując przy realizacji projektów z WiZ Consulting. Swoja wiedzę poszerzam aktywnie angażując się w działalność Koła Naukowego Industry 4.0, którego jestem prezesem.

 

Obecnie kontynuuję studia na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji II stopnia. 

Doradztwo biznesowe, consulting, usprawnienia procesów

mgr inż. Łukasz Kowalczuk

referent ds. doskonalenia procesów

Już podczas studiów pierwszego stopnia uczestniczyłem w projektach, które usprawniały i optymalizowały procesy przedsiębiorstw z branż produkcyjnych, logistycznych i budowlanych. Od tego czasu zacząłem wiązać swoją karierę ze wsparciem organizacji w doskonaleniu ich działań.

 

Zawodowo interesuję się zagadnieniami związanymi zarządzaniem projektami, lean management, inżynierią systemów oraz logistyką miejską.

 

Ukończyłem program Top Young 100 dla najlepszych studentów z dziedzin związanych z logistyką, sprzedażą i zarządzaniem. Dzięki temu programowi miałem okazję uczestniczyć w szkoleniach, mentoringu oraz projektach biznesowych dla przedsiębiorstw działających w skali krajowej i globalnej.

 

Jestem absolwentem Politechniki Białostockiej na kierunkach logistycznych a studia magisterskie ukończyłem z wyróżnieniem. Jako członek koła naukowego Analizy Danych w Biznesie uczestniczyłem w wielu konferencjach naukowych, podczas których wraz z kolegami i koleżankami prezentowaliśmy artykuły i wyniki badań.

Napisz do nas

Zobacz ofertę

Kim jesteśmy?

Kilka słów o nas

Jesteśmy agencją szkoleniowo-konsultingową.

Wspieramy przedsiębiorstwa w rozwoju pracowników, optymalizacji procesów oraz wprowadzaniu ulepszeń i standardów. Posiadamy bogate doświadczenie w logistyce, produkcji, inżynierii produkcji oraz w nauczaniu na uczelniach wyższych.

 

Dzięki nam rozwiniesz kompetencje swoich pracowników, usprawnisz funkcjonowanie przedsiębiorstwa oraz nabędziesz odpowiednią wiedzę potrzebną do osiągnięcia sukcesu.

 

Nasze główne zainteresowania dotyczą procesów produkcyjnych, logistyki, optymalizacji oraz inżynierii produkcji.

 

Posiadamy bogate doświadczenie w przedsiębiorstwach produkcyjnych poparte wiedzą akademicką. Publikujemy artykuły naukowe z dziedziny inżynierii produkcji oraz logistyki.

 

Dzielimy się wiedzą na uczelniach wyższych z przyszłą kadrą zarządzającą, głównie na kierunkach zarządzanie i inżynieria produkcji, zarządzanie, logistyka oraz zarządzanie i inżynieria usług.

 

Prowadzimy szkolenia z Microsoft Office, lean oraz agile management.

 

Oferujemy projekty optymalizacyjne, dzięki którym nasi klienci osiągają lepsze rezultaty w swoich przedsiębiorstwach.

 

Doświadczenie zawodowe

Nauczanie na uczelniach wyższych

Prowadzenie szkoleń

Projekty optymalizacyjne

Nasz zespół

mgr inż. Cezary Winkowski

partner, doradca, trener, wykładowca

Doradztwo biznesowe, consulting, usprawnienia procesów
Doradztwo biznesowe, consulting, usprawnienia procesów

mgr inż. Mariusz Wyszomirski

ekspert, doradca

Jestem absolwentem Politechniki Białostockiej na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. Ukończyłem także także studia Lean Management.

 

Od początku swojej kariery zawodowej związany jestem z zarządzaniem dużymi zespołami pracowników oraz optymalizacją procesów produkcyjnych w przedsiębiorstwach. Projekty usprawniające prowadziłem w dużych międzynarodowych firmach. Posiadam doświadczenie pracy na stanowiskach managerskich w przedsiębiorstwach z branży automotive, wystroju wnętrz i spożywczej.

 

Obecnie jestem także osobą odpowiedzialną za wdrożenie licznych projektów optymalizacyjnych w podległym mi obszarze produkcyjnym firmy, która jest zdecydowanym liderem rynku w branży FMCG.

 

W przeciągu swojej kariery pracowałem z wieloma wysokiej klasy managerami i specjalistami z obszaru optymalizacji procesów produkcyjnych, od których wiele się nauczyłem. W swojej codziennej pracy wykorzystuję liczne narzędzia Lean Management. 

 

Jestem absolwentem kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji na Politechnice Białostockiej. Studia ukończyłem z wyróżnieniem, obecnie jestem doktorantem w trakcie pisania pracy doktorskiej w dziedzinie nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauk o zarządzaniu. Temat rozprawy doktorskiej brzmi ,,Metodyk projektowania marszrut rozwoju technologii na przykładzie branży poligraficznej w Polsce”.

 

Moje zawodowe oraz naukowe zainteresowania skupiają się na obszarach inżynierii produkcji, logistyki, lean management oraz technology roadmapping. Od momentu ukończenia studiów wykorzystywałem zdobytą wiedzę w praktyce. Byłem managerem średniego szczebla w kilku obszarach produkcyjnych oraz logistycznych. Realizowałem projekty związane z usprawnieniem procesów produkcyjnych oraz magazynowych.

 

Obecnie jestem pracownikiem naukowo-dydaktycznym na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej, współpracuję z przedsiębiorstwami w celu optymalizacji procesów oraz prowadzę szereg szkoleń. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Zarządzania Produkcją – odział podlaski.

 

Doradztwo biznesowe, consulting, usprawnienia procesów
Doradztwo biznesowe, consulting, usprawnienia procesów

Kalina Kalinowska

trener ds. sprzedaży

Od początku swojej kariery zawodowej związana jestem z zarządzaniem sprzedażą w przedsiębiorstwach. Swoją karierę rozpoczęłam w małej firmie produkcyjnej, którą wprowadziłam na wiele rynków zagranicznych. W firmie zaczynałam od poznawania procesów produkcyjnych i zarządzania zespołami sprzedaży.

 

Jednym z moich największych osiągnięć jest stworzenie w ciągu czterech lat milionowej firmy. W swojej karierze trenera ds. sprzedaży przeszkoliłam ponad 300 osób, które z powodzeniem prowadzą swoje firmy. Obecnie jestem także trenerem międzynarodowym branży beauty, główną instruktorką i właścicielką Instytucji Szkoleniowej i Hurtowni Kosmetycznej Lunula​​​​​​.

Doradztwo biznesowe, consulting, usprawnienia procesów

inż. Beata Kraśko

referent ds. doskonalenia procesów

Jestem absolwentką Politechniki Białostockiej na kierunku Logistyka. Obecnie kontynuuję studia na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji II stopnia.

 
Ukończyłam kursy oraz zdobyłam certyfikaty potwierdzające moją wiedzę oraz kompetencje z zakresu Lean Manufacturing oraz zarządzania jakością. Doświadczenie zawodowe zdobywałam aktywnie działając w studenckim kole naukowym oraz realizując projekty z obszaru optymalizacji i motywacji pracowników dla różnych przedsiębiorstw.

 

Prywatnie poszerzam swoje zainteresowania z obszaru psychologii, kierowania zespołem oraz szczupłego zarządzania.

​​​​​

wiz consulting - firma konsultingowa,
wiz consulting - firma konsultingowa,