ul. Cieszyńska 3A, lok. 306

15-371 Białystok

Nip: 9662125478

 

Tel: +48 731 947 078 - Cezary Winkowski

Tel: +48 731 947 227 - Patryk Zwierzyński

 

Doradztwo biznesowe, consulting, usprawnienia procesów
Doradztwo biznesowe, consulting, usprawnienia procesów
Doradztwo biznesowe, consulting, usprawnienia procesów
wiz consulting - firma konsultingowa,

Rok 2020 był trudny dla nas wszystkich. Jednak w WiZ Consulting możemy śmiało powiedzieć, że pomimo wielu przeciwności i trudności jakie wystąpiły w mijającym już roku, udało nam się rozwinąć i przystosować do panującej sytuacji w Polsce i na świecie. Dlaczego tak sądzimy? Poniżej przedstawiamy nasze osiągnięcia
i sukcesy w roku 2020.

 

Zmiana wizerunku

W kończącym się roku postanowiliśmy zmienić naszego logo i wygląd strony internetowej. Chcemy być nowocześni i na takie logo postawiliśmy. Obecnie możemy powiedzieć, że był to strzał w dziesiątkę. Dostaliśmy wiele pozytywnych informacji zwrotnych na ten temat.

Podsumowanie roku 2020

28 grudnia 2020

Rozwój i sukcesy naszego zespołu

W mijającym roku udało nam się osiągnąć kilka sukcesów i rozwinąć swoje umiejętności. Przykładem może być zdobycie nagrody dla najlepszego doktoranta Politechniki Białostockiej Cezarego Winkowskiego w dyscyplinie Nauki o Zarządzaniu i Jakości. Patryk Zwierzyński zdobył kilka certyfikatów potwierdzających nabycie nowych umiejętności, które pomogą w świadczeniu lepszych usług naszym klientom – np. certyfikat ze szkolenia z Zarządzania Strategicznego, VSM mapowania procesów produkcyjnych, Zarządzania procesami i wskaźniki KPI.

 

Członkiem naszego zespołu został Mariusz Wyszomirski. Dołączenie Mariusza, który posiada bogate doświadczenie i umiejętności związane z usprawnianiem procesów produkcyjnych i stosowaniem narzędzi Lean Managment w praktyce umożliwi lepsze świadczenie naszych usług.

 

Dzielenie się wiedzą

W 2020 roku udało nam się także otworzyć na naszej stronie dział wiedzy, w którym pomagamy osobom zainteresowanym filozofią lean w zgłębianiu tego tematu. Uważamy, że jest to najlepszy sposób na szerzenie tej filozofii i sprawianiu, że w przedsiębiorstwach ludzie pracują lżej i wydajniej.

 

Nowi klienci

W 2020 roku pomimo sytuacji w kraju i na świecie udało nam się zdobyć kilku nowych klientów i kontynuować pracę z firmami, które zaufały nam wcześniej. Pomagamy naszym nowym klientom w usprawnieniach procesów występujących w przedsiębiorstwach, rozwijaniu umiejętności pracowników i wdrażaniu narzędzi, które poprawiają komfort pracy. Nasi klienci to także firmy, które są liderami w swoich branżach na rynku polskim i międzynarodowym. Warto tutaj wymienić co najmniej dwie firmy, które zdecydowały się skorzystać z naszych usług. Miło jest nam przedstawić jako naszych klientów firmę Unihouse oraz Maczfit. Praca dla takich firm jest dla nas kolejnym krokiem w rozwoju naszej działalności.

 

Rozwijamy białostockie środowisko przedsiębiorców

W 2020 roku dołączyliśmy do stowarzyszenia BNI, które zrzesza białostockich przedsiębiorców w celu rozwoju naszego rynku. Dzięki temu poznaliśmy wiele niezwykłych firm, które inspirują nas do działania, wspierają w rozwoju.

 

Plany na 2021

W nadchodzącym roku planów mamy dużo. Zawodowych jak i osobistych. Na pewno jednak nie zwolnimy tempa i będziemy w dalszym ciągu się rozwijać i reagować na panującą sytuację, która dotyczy nas wszystkich. W dalszym ciągu będziemy dzielić się wiedzą pisząc nowe artykuły w dziale wiedzy na naszej stronie. Nasz kanał na youtube będzie w dalszym ciągu rozwijany. Mamy zamiar pomóc większej liczbie firm w usprawnieniach procesów i tworzeniu miejsc pracy, do których ludzie będą chcieli przychodzić. Osiągniemy to dzięki naszym wartościom:

  • Pasji,
  • Partnerstwu,
  • Zaangażowaniu,
  • Przejrzystości.

 

Wierzymy, że wszystkie procesy można usprawniać tak, aby były efektywne.

 

WiZ Consulting - pomagamy w rozwoju.

wiz consulting - firma konsultingowa,
wiz consulting - firma konsultingowa,