ul. Cieszyńska 3A, lok. 306

15-371 Białystok

Nip: 9662125478

 

Tel: +48 731 947 078 - Cezary Winkowski

Tel: +48 731 947 227 - Patryk Zwierzyński

 

Doradztwo biznesowe, consulting, usprawnienia procesów
Doradztwo biznesowe, consulting, usprawnienia procesów
Doradztwo biznesowe, consulting, usprawnienia procesów
wiz consulting - firma konsultingowa,

W ostatnim czasie Patryk Zwierzyński przedstawił na jednym z wykładów pojęcie systemów informatycznych w logistyce wraz z praktycznym wykorzystaniem oprogramowania Microsoft Excel.

Wykład dotyczył podstawowych zagadnień teoretycznych z logistyki oraz systemów stosowanych w przedsiębiorstwach. W części praktycznej został przedstawiony arkusz kalkulacyjny jako narzędzie wykorzystywane w przedsiębiorstwach produkcyjnych nieposiadających zintegrowanych systemów informacyjnych.

 

Oprócz podstawowych funkcji oprogramowania Microsoft Excel, Patryk Zwierzyński przedstawił słuchaczom propozycję prostych narzędzi stworzonych na bazie arkusza kalkulacyjnego możliwych do wykorzystania w codziennej pracy w przedsiębiorstwach.

 

Pierwszym narzędziem był arkusz do rejestru godzin pracy, który automatycznie wyliczał należne wynagrodzenie dla pracowników. Kolejnym narzędziem był arkusz do prognozowania cen surowców na podstawie danych historycznych.

 

Oprogramowanie Microsoft Excel może w sposób istotny usprawnić pracę w każdym przedsiębiorstwie. Dlatego ważne jest poznanie jego możliwości i wykorzystanie zdobytej wiedzy w codziennej pracy. Zespół W&Z Consulting prowadzi szkolenia z Microsoft Excel, na które serdecznie zapraszamy.

 

Wykład został przeprowadzony w ramach zajęć na Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży.

 

Poniżej zamieszczamy parę zdjęć z przeprowadzonego wykładu.

20 marca 2019

Wykład z zastosowania Excela w logistyce

wiz consulting - firma konsultingowa,
wiz consulting - firma konsultingowa,