ul. Cieszyńska 3A, lok. 306

15-371 Białystok

Nip: 9662125478

 

Tel: +48 731 947 078 - Cezary Winkowski

Tel: +48 731 947 227 - Patryk Zwierzyński

 

Doradztwo biznesowe, consulting, usprawnienia procesów
Doradztwo biznesowe, consulting, usprawnienia procesów
Doradztwo biznesowe, consulting, usprawnienia procesów
wiz consulting - firma konsultingowa,

Jest nam miło poinformować, że Cezary Winkowski i Patryk Zwierzyński, jako pracownicy Wydziału Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej weszli w skład zespołu przygotowującego kursy e-learningowe na platformę Navoica. Będą oni odpowiedzialni za realizację kursu: Excel w praktyce na poziomie podstawowym i średnio-zaawansowanym.

Szkolenie e-lerningowe Excel

07 marca 2020
Ankieta pracownicza - narzędzie do rozwoju

Szkolenie Microsoft Excel

 

W ramach kursu Excel w praktyce, uczestnicy zdobędą podstawowe i średnio-zaawansowane umiejętności z oprogramowania Microsoft Excel. Oferowany kurs wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób chcących nauczyć się, bądź rozszerzyć umiejętności obsługi oprogramowania Microsoft Excel. Kurs podzielono na moduły tematyczne, w których użytkownik nabywa umiejętności, pozwalające na stosowanie poznanych rozwiązań oraz narzędzi w praktyce. Pierwszy moduł tematyczny wprowadza użytkownika w podstawowe działanie i funkcje środowiska Excel. Ukończenie pierwszego modułu pozwoli na stosowanie podstawowych funkcji oprogramowania Excel. W module II użytkownik rozwinie swoje kompetencje i nabędzie umiejętności z zakresu zaawansowanych funkcji oraz formuł.

 

Umiejętności nabyte w module drugim umożliwią także tworzenie profesjonalnych raportów w firmie, zaawansowaną analizę dużych zbiorów danych w obszarach logistyki, produkcji, zaopatrzenia, dystrybucja oraz inżynierii produkcji, a także ich przedstawienie w sposób graficzny.

Sprawne posługiwanie się  programem Microsoft Excel jest niezbędną umiejętnością na rynku pracy, gdyż oprogramowanie to wykorzystywane jest praktycznie w każdym przedsiębiorstwie, na każdym komputerze domowym. Jest ono wsparciem przy analizie danych i optymalizacji procesów w firmie. Obecnie wykorzystanie w pełni możliwości programu Microsoft Excel umożliwi na usprawnienie pracy na każdym stanowisku. Umiejętne wykorzystanie programu przyśpieszy procesy związane między innymi z rachunkowością, raportowaniem produkcji, analizą dużych ilości danych, czy też optymalizacji decyzji logistycznych, produkcyjnych.

 

W przypadku braku specjalistycznego oprogramowania typu ERP, Excel może posłużyć jako narzędzie do zarządzania przedsiębiorstwem.

 

 

Zespół W&Z Consulting

 

Ankieta pracownicza
Ankieta pracownicza
Ankieta pracownicza

Kursy e-learningowe Excel

 

Kursy e-learningowe na Politechnice Białostockiej są realizowane w ramach programu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju „Kurs na MOOC”. Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego wraz z Fundacją Młodej Nauki i partnerami, uruchomiło w ubiegłym roku polską platformę edukacyjną typu MOOC (ang. massive open online course). Na platformie navoica.pl umieściła darmowe kursy on-line przeznaczone dla wszystkich osób zainteresowanych nauką, zdobywaniem nowych kompetencji i umiejętności, bez względu na wiek, zdobyte dotychczas wykształcenie czy miejsce zamieszkania.

 

wiz consulting - firma konsultingowa,
wiz consulting - firma konsultingowa,