ul. Cieszyńska 3A, lok. 306

15-371 Białystok

Nip: 9662125478

 

Tel: +48 731 947 078 - Cezary Winkowski

Tel: +48 731 947 227 - Patryk Zwierzyński

 

Doradztwo biznesowe, consulting, usprawnienia procesów
Doradztwo biznesowe, consulting, usprawnienia procesów
Doradztwo biznesowe, consulting, usprawnienia procesów
wiz consulting - firma konsultingowa,

Zastanawiasz się, czy Twoja firma zmierza w dobrym kierunku? Dlaczego mimo dobrych wyników finansowych, zadowalających wskaźników jakościowych oraz stale rosnącej liczbie klientów, masz coraz częstszy problem ze znalezieniem, bądź utrzymaniem pracowników w firmie? Nie wiesz jak poradzić  sobie z podniesieniem morale w przedsiębiorstwie? Jak sprawić, aby Twój zespół był bardziej wydajny i zadowolony ze swoich efektów pracy?.

 

Ankieta pracownicza - narzędzie do rozwoju

16 marca 2020
Ankieta pracownicza - narzędzie do rozwoju

Badania ankietowe
 

Odpowiedź jest prosta. Jednym z takich sposobów jest przeprowadzenie ankiety pracowniczej. Pracownicy widzą nasz biznes od wewnątrz, w przeciwieństwie do klientów. Nawet firmy mające najlepsze opinie wśród klientów, partnerów biznesowych, mogą mieć problemy  wewnątrz organizacji. W takich firmach także może zdarzyć się sytuacja, że pracownicy nie odczuwają satysfakcji ze swojej pracy. Są poirytowani i nie wiedzą, w jaki sposób o tym mówić swoim przełożonym. Często obawiają się reakcji innych pracowników, w związku z tym tłumią frustrację w sobie, co doprowadza do tego, że nie są w pełni zaangażowani w procesy zachodzące w przedsiębiorstwie.

Badania kierowane do pracowników można potraktować jako test swojej firmy – wskaźnik tego, co dobrego, a co złego dzieje się w przedsiębiorstwie w danym momencie. Dzięki nim można szybko zdiagnozować miejsca i obszary, które wymagają usprawnienia lub modyfikacji.

 

Najważniejsze jest to, żeby badać, znać sytuację i reagować jak najszybciej na zidentyfikowane problemy. Zespół W&Z Consulting w przypadku każdego projektu, do ankiet kierowanych do pracowników podchodzi w sposób indywidualny i przemyślany.. Dobór odpowiedniej metody, odpowiednich pytań do specyfiki firmy i branży ułatwi analizę odpowiedzi Twoich pracowników.

 

Doradztwo biznesowe

 

Co więcej, doradztwo biznesowe pozwoli Ci spojrzeć na Twoją firmę z perspektywy innej osoby. To bardzo ważne, by z dystansu zobaczyć, jakie konsekwencje przynoszą podejmowane decyzje oraz w sposób obiektywny spojrzeć na propozycje zmian dotyczących własnego przedsiębiorstwa. Takie indywidualne spotkanie z doświadczonymi doradcami to dobra okazja do zadania nurtujących pytań czy skonsultowania wszelkich wątpliwości.

 

Podczas spotkania otrzymasz gotowe rozwiązania, które będą dokładnie dopasowane do potrzeb Twojej firmy oraz pracowników. Zyskasz mnóstwo praktycznej wiedzy na temat zarządzania przedsiębiorstwem. Gwarantujemy, że będą to jedynie skondensowane informacje, bez zbędnych faktów, które mogłyby zaprzątać Ci głowę.

 

Najważniejszy jest dla nas komfort naszych klientów, dlatego konsultacje przeprowadzane są w dogodnym dla Ciebie miejscu oraz terminie. Zadbamy o to, by przebiegały w przyjaznej atmosferze, a także, by w 100% spełniły Twoje oczekiwania.

 

Ankieta pracownicza
Ankieta pracownicza
Ankieta pracownicza

Narzędzia do rozwoju

Najlepszym sposobem na poznanie opinii o swojej firmie oraz poziomu zadowolenia pracowników, jest ich wysłuchanie. To oni codziennie pracują na Twój sukces.

 

To właśnie od nich możesz usłyszeć najlepsze rady i pomysły na usprawnienie i rozwój działalności.

Wielu pracodawców nie wie jednak w jaki sposób tego dokonać. Jak zmierzyć poziom zadowolenia pracowników? Jak zidentyfikować obszary, które wymagają poprawy?  Jak zmotywować pracowników do dzielenia się informacjami?

 

 

wiz consulting - firma konsultingowa,
wiz consulting - firma konsultingowa,